DOSTAWA

 1. Kupujący może wybrać następujące sposoby dostawy zamówionych Produktów (w określonych przypadkach lub w zależności od wybranego przez Kupującego rodzaju i miejsca dostawy czy wielkości przesyłki Sprzedawca zastrzega sobie prawo akceptacji jedynie niektórych metod dostawy):
  1. dostarczenie Produktów przez firmy kurierskie;
  2. odbiór Produktów na miejscu.
 2. Adres dostarczenia przesyłki podawany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.
 3. Koszty dostawy ponosi Kupujący.

Dostawy wewnątrz Unii Europejskiej nie podlegają obowiązkowi celnemu. W przypadku dostaw do krajów pozaunijnych, w szczególności Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (poza Irlandią Północną), obowiązek celny, podatkowy oraz inne mają zastosowanie i dopełnienie ich leży po stronie Kupującego.

 1. Kupujący jest informowany o kosztach dostawy przed ostatecznym potwierdzeniem złożenia Zamówienia.

W przypadku dostaw do krajów pozaunijnych, Kupujący informowany jest o obowiązku uiszczenia kosztów dostawy. O ostatecznych kosztach dostawy Kupujący poinformowany zostanie mailowo niezwłocznie po tym jak Sprzedawca ustali wysokość tych kosztów.

 1. Koszty dostawy uzależnione są od rodzaju i wielkości przesyłki oraz adresu dostarczenia przesyłki. Ostateczna wysokość kosztów dostawy widoczna jest w trakcie składania Zamówienia.
 2. Orientacyjny czas oczekiwania na przesyłkę, od momentu wydania jej kurierowi na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co następuje w Dni robocze) wynosi:
  1. 2 Dni robocze.
 3. Czas oczekiwania na przesyłkę na terenie Unii Europejskiej, od momentu wydania jej kurierowi (co następuje w Dni robocze) jest różny, w zależności od adresu dostarczenia przesyłki, standardowo nie przekracza jednak 7 Dni kalendarzowych.

Poza terenem Unii Europejskiej czas oczekiwania na przesyłkę jest dłuższy, zależny od adresu dostarczenia przesyłki, standardowo nie przekracza jednak 14 Dni kalendarzowych. Po złożeniu zamówienia z adresem dostarczenia przesyłki poza terenem Unii Europejskiej, kupujący zostanie poinformowany indywidualnie, poprzez wiadomość e-mail o planowym terminie doręczenia przesyłki.

 1. Kupujący zobowiązuje się do odebrania zamówionego Produktu.

ADRES

26-612 Radom
ul. Przemysłowa 3B

NAPISZ DO NAS

Przetwarzanie danych