Cienkie blaty kuchenne robocze – płyty HPL

Blaty HPL blaty z płyt kompaktowych, hpl nadaje się na blaty kuchenne i łazienkowe, hpl o grubości zaledwie 12mm, blaty w szerokim asortymencie i atrakcyjnych cenach. Oferujemy również dodatkową usługę docinania blatów w różnych kształtach i wymiarach. Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się z nami odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Nieustanny rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie dają naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości.
Dzielimy się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniem.
Wartości które nam przyświecają to uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek.

Blaty kuchenne robocze z płyty HPL – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

Płyty HPL powstają z laminowanego papieru kraftowego, którego kilkadziesiąt warstw jest ze sobą spajanych za pomocą żywicy melaminowej. Proces spajania i prasowanie przebiega w temperaturze 150oC i wykonywany jest pod ciśnieniem, sięgającym nawet 9 MPa.
Wszystko to sprawia, że płyty HPL są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także odporne na niesprzyjające warunki, takie jak wilgoć czy wysoka temperatura.
Dzięki temu blaty kuchenne robocze HPL doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie powierzchnia blatu narażona jest na zarysowania, często rozlewaną wodę czy gorące napoje, a także w miejscach, które wymagają zachowania higienicznej czystości.
Czyszczenie płyt HPL zajmuje dosłownie chwilę i nie wymaga stosowania specjalistycznych środków.

Blaty kuchenne robocze HPL – jakie właściwości mają płyty HPL?

Blaty kuchenne robocze HPL nie poddają się działaniu wody i wysokiej temperatury, np. w kuchni.
Ponadto odporne są na zarysowania – z powodzeniem sprawdzą się u osób, u których kotom czy fretkom zdarza się przebiec po kuchennym blacie.
Płyty HPL dobrze znoszą także oddziaływanie detergentów, octu czy kawy. Papier dekoracyjny, którym wyłożona jest powierzchnia blatu HPL z obu stron, odporny jest na odbarwienia.
Łącząc wszystkie te właściwości blatów kuchennych z płyty HPL z możliwością wykonywania otworów tradycyjnymi narzędziami stolarskimi, otrzymujemy materiał, który doskonale sprawdza się do wykończenia lad, ścian i innych powierzchni w domu, jak i w lokalach usługowych. Ich ogromnym atutem jest fakt, że po wykonaniu frezu, jego środek estetycznie nie odróżnia się od powierzchni płaskiej, zachowuje on również właściwości całego blatu z płyty HPL.
Cienkie blaty kuchenne robocze HPL są twarde, a ich grubość wynosi tylko 12 mm – są więc znakomitym materiałem dekoracyjnym.

Blaty HPL dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki różnorodności faktur, mogą przypominać drewno, kamień czy beton. Możliwość przycięcia długich i szerokich płyt HPL pozwala stworzyć designerską przestrzeń bez konieczności łączeń poszczególnych elementów.
Wszystko to sprawia, że blaty kuchenne na wymiar HPL to produkt, który swoją wytrzymałością i walorami estetycznymi konkuruje z najdroższymi i najmodniejszymi materiałami wykończeniowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na pytania i doradzimy w zakresie wyboru najlepszego blatu z płyty HPL do domu, firmy lub instytucji.

ADRES

26-612 Radom
ul. Przemysłowa 3B

NAPISZ DO NAS

Przetwarzanie danych